Экзамены-2020 - Минянская СШ
Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Экзамены-2020

ВЫПУСКНЫЕ ЭКЗАМЕНЫ-2020

РАСКЛАД  

ПРАВЯДЗЕННЯ  ДЗЯРЖАЎНЫХ ЭКЗАМЕНАЎ  

ЗА ПЕРЫЯД НАВУЧАННЯ  І ВЫХАВАННЯ

НА II СТУПЕНІ  АГУЛЬНАЙ СЯРЭДНЯЙ АДУКАЦЫІ  

Ў 2019-2020  НАВУЧАЛЬНЫМ ГОДЗЕ 

Дата

Пачатак

Экзамена

 

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

1

02.06.2020

9.00

Матэматыка

 

У пісьмовай форме

 

кабінет інфарматыкі

 

2

04.06.2020

9.00

Руская мова

У пісьмовай форме

(дыктант)

кабінет інфарматыкі

 

3

09.06.2020

9.00

Беларуская мова

У пісьмовай форме

(дыктант)

 

кабінет інфарматыкі

                                                                                                                     

 РАСКЛАД  

ПРАВЯДЗЕННЯ  ДЗЯРЖАЎНЫХ ЭКЗАМЕНАЎ  

ЗА ПЕРЫЯД НАВУЧАННЯ  І ВЫХАВАННЯ

НА III СТУПЕНІ  АГУЛЬНАЙ СЯРЭДНЯЙ АДУКАЦЫІ  

Ў 2019-2020 НАВУЧАЛЬНЫМ ГОДЗЕ

Дата

Пачатак экзамена

 

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

1

01.06.2020

9.00

Матэматыка

 

У пісьмовай форме

кабінет інфарматыкі

 

2

03.06.2020

9.00

Замежная мова

(нямецкая мова)

У вуснай  форме

Кабінет інфарматыкі

3

05.06.2020

9.00

Руская мова

У пісьмовай форме

(пераказ)

Кабінет інфарматыкі

 

4

05.06.2020

9.00

Беларуская мова

 

У пісьмовай форме

(пераказ)

кабінет матэматыкі

5

08.06.2020

9.00

 Гісторыя Беларусі

 

У вуснай форме

Кабінет гісторыі

РАСКЛАД  КАНСУЛЬТАЦЫЙ ПРЫ

ПРАВЯДЗЕННІ  ДЗЯРЖАЎНЫХ  ЭКЗАМЕНАЎ 

ЗА ПЕРЫЯД НАВУЧАННЯ  І ВЫХАВАННЯ 

НА II СТУПЕНІ  АГУЛЬНАЙ СЯРЭДНЯЙ АДУКАЦЫІ 

Ў 2019-2020 НАВУЧАЛЬНЫМ ГОДЗЕ 

Дата

Пачатак

кансультацыі

Прадмет

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

 

Кабінет

1

01.06.2020

15.00

Матэматыка

 

Цямчык Вольга Мікалаеўна

кабінет матэматыкі

 

2

03.06.2020

9.00

Руская мова

Гулевіч Ірына Віктараўна

 

кабінет фізікі

3

08.06.2020

9.00

Беларуская мова

Майсіевіч Святлана Мікалаеўна

 

кабінет фізікі

РАСКЛАД  КАНСУЛЬТАЦЫЙ ПРЫ

ПРАВЯДЗЕННІ  ДЗЯРЖАЎНЫХ  ЭКЗАМЕНАЎ

ЗА ПЕРЫЯД НАВУЧАННЯ  І ВЫХАВАННЯ

НА III СТУПЕНІ  АГУЛЬНАЙ СЯРЭДНЯЙ АДУКАЦЫІ

Ў 2019-2020 НАВУЧАЛЬНЫМ ГОДЗЕ 

Дата

Пачатак кансультацый

Прадмет

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Кабінет

1

30.05.2020

10.00

Матэматыка

 

Цямчык Вольга Мікалаеўна

 

Кабінет матэматыкі

2

02.06.2020

09.00

Замежная мова (нямецкая мова)

Марціновіч Яўген МІкалаевіч

Кабінет інфарматыкі

3

04.06.2020

10.00

Руская мова

Копцюх Ніна Аляксандраўна

Кабінет гісторыі

4

04.06.2020

09.00

Беларуская мова

 

Майсіевіч Святлана Мікалаеўна

 

Кабінет  фізікі

5

06.06.2020

09.00

Гісторыя Беларусі

Хаміцэвич Павел Андрэевіч

 

кабінет фізікі